Lizbona - dzień 0 - AS

Nazywam się Ola Starak i jestem nauczycielką języka angielskiego w V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gliwicach.  Moimi pasjami są podróżowanie i nauka języków obcych,  dlatego udział w programie Erasmus jest dla mnie okazją do realizacji swoich marzeń i poszerzenia horyzontów ( a potem dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi nauczycielami i uczniami). W tym roku jestem w Lizbonie na kursie " Inclusive Education". 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Teneryfa - dzień 2 - PK

Malaga dzień 6 - EZ

Porto - day 4 - MP