Sevilla-dzień 2 EW

Dzisiejsze zajęcia rozpoczęły się ćwiczeniami oddechowymi oraz jogą. Aktywowałyśmy wszystkie zmysły po to by świadomiej poczuć swoje ciało, umysł i być "tu i teraz". Tematem zajęć było tworzenie swobodnego i kreatywnego środowiska, obserwowanie emocji bez oceniania ich. Ćwiczenia dotyczące wyzwań, które stawia nam system edukacji oraz my sami pomogły stworzyć ciekawe projekty. Słowa Eriny : "Czy na prawdę jest tak jak Ci się wydaje?" oraz  "W każdym problemie jest już zalążek rozwiązania" zapamiętam i wykorzystam w codziennych sytuacjach. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Teneryfa - dzień 2 - PK

Malaga dzień 6 - EZ

Porto - day 4 - MP