Sevilla-dzień 4 EW

Po wspaniałym dniu "na mieście" wszystkie czułyśmy się nasycone pięknem i  spokojniejsze. Zajęcia z Eriną dotyczyły wzmacnianiu empatii i umiejętności znany perspektywy. Ćwiczyłyśmy to poprzez medytację, jogę oraz list do ucznia oraz nasz jako ucznia. Otrzymałam wiele wskazówek, które wynikły z moich wcześniejszych doświadczeń jako ucznia. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Teneryfa - dzień 2 - PK

Malaga dzień 6 - EZ

Porto - day 4 - MP