Florencja - dzień 1 - JM


Przepiękne miasto przywitało nas równie piękną pogodą i przemiłymi ludźmi. W grupie mamy przedstawicieli Niderlandów, Węgrów oraz jeden Estończyk, jedna Greczynka i Ja. No i oczywiście nasza prowadząca

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Teneryfa - dzień 2 - PK

Malaga dzień 6 - EZ

Porto - day 4 - MP